گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / دستگاه تصفيه آب خانگی sure life / تصفیه آب خانگی تایوانی

تصفیه آب خانگی تایوانی

بسته به میزان آبی که مورد نیاز است، دستگاه های تصفیه آب به سه نوع خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی تقسیم می شوند. دستگاه های تصفیه آب خانگی، در انواع و برندهای مختلفی مشاهده می شوند، برترین دستگاه های تصفیه آب، تایوانی هستند.

در هنگام خرید دستگاه تصفیه آب خانگی، از کیفیت قطعات به کار رفته در آن اطمینان حاصل کنید. دستگاه های اصل، تایوانی هستند و توسط شرکت سازنده دستگاه تصفیه آب، نام تایوان بر روی دستگاه به صورت لیزری  نه به صورت برچسب، حک شده است.

خدمات پس از فروش دستگاه تصفیه آب باید بسیار مورد توجه قرار گیرد. ممکن است پس از خریداری دستگاه مشکلی فنی ایجاد گردد که در این صورت با داشتن خدمات پس از فروش، حل مشکل توسط متخصصان این امر به راحتی امکان پذیر است. پس از خریداری دستگاه به منظور حفظ سلامتی دستگاه باید فیلتر های آن در موعدی مشخص تعویض گردند که با داشتن خدمات پس از فروش انجام این امر تا چندین سال توسط متخصصان مجرب صورت می گیرد.

قیمت دستگاه تصفیه آب با توجه به اصل بودن و نبودن قطعات به کار رفته در آن و خدماتی که بعد از خریدن دستگاه ارائه می شود می تواند متفاوت باشد.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها توسط کشور سازنده، آماده هر گونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

درباره دستگاه تصفیه آب

مشاهده بیشتر

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی ایرانی

امروزه با توسعه تمدن جدید و صنعتی شدن جوامع، فاضلاب‌های صنعتی، مواد سمی، فلزات  سنگین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.