گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / فیلتر شورلایف / قیمت فیلتر ممبراین

قیمت فیلتر ممبراین

یکی از مهمترین اجزا دستگاه تصفیه آب که تاثیر بسیار مهمی در حذف آلایندگی های آب دارد، فیلتر ممبراین می باشد. فیلتر ممبراین با توجه به اندازه و کیفیت آن دارای قیمت های متفاوتی است.

فیلتر ممبراین از یک غشاء نیمه تراوا با فشردگی بالا ساخته شده است که با عبور آب از آن، املاح محلول نظیر نیترات از آب جدا می شود. به دلیل فشردگی بالای غشاء ممبراین، آب در حالت معمول امکان عبور از این فیلتر را ندارد. برای این منظور قبل از فیلتر ممبراین یک پمپ تعبیه شده است که با افزایش فشار آب باعث عبور آب از فیلتر ممبراین می شود. نوع مشابه و تقلبی فیلتر ممبراین نیز در بازار موجود است. هنگام خرید این فیلتر از اصل و مرغوب بودن آن اطمینان حاصل کنید. برای این منظور بهتر است دستگاه تصفیه آب و پک فیلترهای خود را از یک مرکز معتبر تهیه فرمایید تا بتوانید از خدمات پس از فروش آن مرکز نیز استفاده کنید.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برندهای معتبر و حک نام کشور سازنده بر روی دستگاه به صورت لیزری، آماده هرگونه خدمات برای دستگاه های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 091229720910

درباره دستگاه تصفیه آب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.