گیاهی ترین گیاهی ترین AnzanDigital فروشگاه
خانه / فیلتر شورلایف / ترتیب فیلتر های تصفیه آب خانگی

ترتیب فیلتر های تصفیه آب خانگی

دستگاه تصفیه آب خانگی  با کیفیت که قابلیت تولید آب آشامیدنی دارد از شش فیلتر تصفیه آب مجزا ساخته شده است که هر فیلتر آب بخش خاصی از آلایندگی آب را جدا کرده و به مغذی کردن آب کمک می کنند. در صورت تمایل می توان دو فیلتر دیگر را نیز به  دستگاه افزود.

فیلتر تصفیه آب مرحله اولین که پروپلین نام دارد مواد معلق مانند: گل و لای و زنگ لوله را از آب جدا می کند و آب وارد فیلتر تصفیه دوم به نام کربن می شود، این فیلتر کلر و مشتقات آن را از آب جدا کرده و آب وارد فیلتر سوم کربن بلاک می شود، این فیلتر کربن آزاد شده در مرحله دوم و باقی مانده مشتقات کلر را از بین میبرد. با عبور آب از این سه فیلتر اول مواد معلق به طور کامل از آب جدا می شوند. سپس آب وارد ممبران که فیلتر چهارم است می شود این فیلتر از غشاء نیمه تراوا ساخته شده و با روش اسمز معکوس املاح  محلول در آب را از آن جدا می کند. سپس آب وارد مخزن ذخیره می شود. زمانی که شیر آب تصفیه را باز کنید آب از مخزن خارج شده و وارد فیلتر پست کربن می شود که باعث از بین رفتن اثرات ناشی از ماندگاری آب در مخزن است می شود، و در آخر با عبور آب از فیلتر مینرال، مواد معدنی مورد نیاز که از آب حذف شده است به آب افزوده می شود و آب سالم و بهداشتی از شیر خروجی خارج می شود.

شرکت کاسپین ارتباط عرشیا با ارائه دستگاه های اصلی با برند های معتبر و حک نام تایوان بر روی دستگاه ها، آماده هر گونه خدمات برای دستگاه ها و فیلتر های تصفیه آب می باشد، برای آگاهی از محصولات و مشاوره لازم می توانید با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

تلفن ثابت: 65522923-021          همراه: 09122972091

درباره دستگاه تصفیه آب

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *